Gano Excel’in Türkiye’deki Yükselişi

Gano excel; ürünlerini 4 bin yıl önceye dayanan antik dönemde bitkilerin mucizesi olarak kabul gören ganoderma lucidum mantarından üreten Malezya kökenli her damağa uygun olan kahveler ve özel içecekler, kişisel bakım ürünleri ve cilt bakım ürünlerini hatta ev ürünlerine kadar da uzanan çok geniş skalası ile alışılmışın dışında, farklı bir ürün çeşitliliği olan bir şirkettir. Üstelik reishi adı verilen mantarı kanserin bir numaralı düşmanı olarak tanımlanır ayrıca meme kanserine, akciğer ve prostat kanserinin vücuda yayılmasını engellemek görevini üstlenmektedir.

Kişiler Gano excel üyeliği alıp kendi satış ağlarını kurarak gelirlerini katlamaktadır. Çünkü gano excel bir Network Marketing firmasıdır ve distribütörlerine yüzde seksen satış, yüzde yirmi organizasyon sonucu gelir ödeyen firmalardandır. Türkiye’de de yerini almış fakat daha başlangıç aşamasındadır ama yayılmaya devam etmektedir. Bunun nedeni dünyanın ilk sağlıklı kahvesinin muadailinin olmaması ve üyeliği gerçekleştirilen kişilerin gano excel firması tarafından ciddi bir ticari gelirdir.

Gano excel ürünlerini kullananların dikkat edilmesi gereken hususlar da vardır. Bunlar; Gün içerisinde kullanıcıların bir fincandan fazla tüketmemeleri gerekir, üç veya dört fincan stres yapabilir. Gece tüketilen gano excel içecekleri kişilerde uykusuzluk yapabilir bundan sebeple tercihen gündüz içilirse uyku problemi çekmezler.

Kozmetik Ürün Bayilikleri

Günümüzde o kadar çok tercih edilen bir sektör ki yeme içime parasını bile bunun için harcayacak kadar çok seviliyor. Bayilikleri almak ise sanıldığı aksine çok zor değil belirli şart ve koşullar dâhilinde alınması mümkün durumlardır. Kozmetik firmanın marka değeri ve kalite şartları uygulanması halinde kozmetik ürün bayiliği almak için yapılması gerekilen tek şey yeni bir iş girişimci ruhu ile hareket etmek olacaktır.

Leave a Reply