10 Yılın En Çok Kazandıran İşleri

10 Yılın En Çok Kazandıran İşleri

Girişimcilik kariyerine net verilerle başlamak ve en çok para kazandıran işler arasından tercih yapmak isteyenlere özel bu yazımızda 10 yılın en çok kazandıran işlerini açıklıyoruz. Siz de uzun vadeli kariyer planlamanızı yüksek kazanç sağlama esasına göre yapmak istiyorsanız bu iş fikirleri arasında tercih yapabilir, tüketicilerin değişen ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak kendi işinizi kurmak için adım atabilirsiniz.

Yeminli Mali Müşavirlik

Son yılların en çok para kazandıran işleri arasında yeminli mali müşavirlik ayrı bir yere sahiptir. Bu işi yapmak için sermaye gereksiniminin karşılanmasından ziyade uzun süren zorlu eğitim ve stajların tamamlanması gerekir. Hep prestijli hem de oldukça talep gören bir sektörde faaliyet göstermek isteyenler eğitim hayatlarını bilinçli bir şekilde yönlendirerek; kişi başı yıllık yaklaşık 260 bin TL kazancın sahibi olabilirler.

Akü İmalatı

En çok para kazandıran işlerden biri olan akü imalatı sektöründe düşündüğünüzden daha fazla para var! Kişi başı yıllık 800 bin TL’yi bulan kazançları olduğu bilinen bu sektör yatırımcılara göz kırpmaya devam ediyor. Uzun soluklu bir işe yatırım yapmayı planlıyorsanız siz de kaliteli ve dayanıklı aküler imal ederek yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

Factoring Hizmetleri

Finansman, garanti hizmeti, tahsilat ve alacak garantisi sunarak kapsamlı bir finans hizmeti ile müşterilerinin karşısına çıkan factoring firmaları yüksek kazanç elde etmenin en seçkin yollarından biri olarak değerlendiriliyor. Siz de finans alanında deneyimliyseniz, yeterli sermayeniz ve geniş bir portföyünüz bulunuyorsa bu işe başlayabilirsiniz.

Yazılım

Yazılım geleceği garantiye almak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri mesleklerin başında yer alıyor. İnternetin yaygınlaşması, makine öğrenimi, yapay zeka derken evrilen teknoloji; yazılımcılara ihtiyaç duyuyor. Bu konuda gelişmek için geç kaldığınızı düşünüyorsanız en azından sevdiklerinizi yazılıma yönlendirebilirsiniz.

Demiryolu ve Metro İnşaatı

Malum, ülke ekonomimizin can damarı inşaat sektörü. Doğal olarak hem inşaat sektöründe faaliyet gösterenler hem de ulaşımın can damarlarını inşa edenler yüksek gelir elde edebiliyor. Kişi başı yıllık kazancın ortalana 265 bin TL gelir sunan bu meslek müteahhitlik deneyimi olanların da hayallerini süslemeye devam ediyor.

Leave a Reply